Kontakt Kontakt
Personal Personal

Ing-Marie Petterson-Jensen

Kultur- och fritidschef
0226-645175
ing-marie.pettersson-jensen@avesta.se

 

Monika Jasinski

Social verksamhet, Inköp
0226-645180
0226-645178
monika.jasinski@avesta.se

Nerina Bersán

Krylbo bibliotek 0226-64 51 90 programverksamhet 0226-64 51 40
nerina.bersan@avesta.se
 

Per-Arne Johansson

Vik. Biblioteket
per-arne.johansson@avesta.se
0226-645180 

Jan Bengtsson

Inköp, programverksamhet
0226-645179
jan.bengtsson@avesta.se

 

Malin Bivelöv

Barnverksamhet
tel. 0226-645176
malin.bivelov@avesta.se

Monica Nilsson
Biblioteket
tel. 0226-645185
monica.a.nilsson@avesta.se

Carina Englöf

Horndals bibliotek, social verksamhet
0226-645965
carina.englof@avesta.se
 

Lillemor Rubin

Inköp
0226-645512
lillemor.rubin@avesta.se

Eva Eriksson Moreno

Kulturadministration 0226-645181
Fors bibliotek 0226-645974
eva.eriksson-moreno@avesta.se

Marie Sundström

Depositioner, fjärrlån
0226-645042
marie.sundstrom@avesta.se

Katarina Franzén

IT, Fjärrlån
0226-645452
katarina.franzen@avesta.se

Elisabeth Söderlund

Krylbo bibliotek
0226-645190
elisabeth.soderlund@avesta.se

 

 

Therese Hedberg

Horndals bibliotek
0226-645965
therese.a.hedberg@avesta.se

Tommy Törnqvist

Tidningar, tidskrifter
0226-645511
tommy.tornqvist@avesta.se

 


 

Peter Valjebeck

IT, Musik, Film
0226-645189
peter.valjebeck@avesta.se

 

 


 

 

 

Logga in
Kontakta biblioteket
Kontakta biblioteket
* Fältet måste fyllas i
*
*
*
Koppardalen Koppardalen